WSZYSTKIE RYTUAŁY

RYTUAŁ OCZYSZCZAJĄCY

Cena:250 zł

Zabieg oczyszczający na bazie kwasów owocowych. Usuwa zalegające, martwe komórki naskórka oraz pozostałe zanieczyszczenia, które blokują ujścia mieszków włosowych oraz przyczyniają się do powstawania zaskórników i/lub stanów zapalanych. Przeznaczony dla każdego typu cery. Doskonale przygotowuje skórę do przyjęcia biologicznie czynnych składników odżywczych, pochodzących m.in. z alg Laminaria Japonica. Zwieńczenie zabiegu stanowi aktywne serum, które bazując na drogocennych ekstraktach z miodu i żeń-szenia, koi oraz łagodzi ewentualne podrażnienia.

RYTUAŁ NAWILŻAJĄCY

Cena : 250 zł

Rytuał ten dedykowany jest do cery pozbawionej życia, który doda młodzieńczej świeżości oraz blasku. Umożliwia błyskawiczną, aczkolwiek intensywną pielęgnację. Bazując na skoncentrowanych w wyciągu z orchidei i witaminy A ekstraktach, nawilża skórę, pozostawiając ją zregenerowaną na wiele dni. Zwieńczenie zabiegu stanowi aplikacja kolagenowej maski liftingującej oraz intensywnego kremu, wzbogaconego o skwalen i żeń-szeń. W efekcie, następuje dezaktywacja wolnych rodników, a napięcie skóry poprawia się, cera staje się wyraźnie nawilżona i wygładzona poprzez wzmożoną stymulację syntezę kolagenu.

RYTUAŁ LIFTINGUJĄCY

Cena: 200 zł

Działa przeciwstarzeniowo, przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco. Podczas zabiegu eliminowane są wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia. Cera odzyskuje jednolity koloryt. Efektem zabiegu jest pobudzenie metabolizmu komórek, redukcja zmarszczek, odżywienie i nawilżenie skóry, poprawa jej elastyczności i napięcia.

Kontakt

Nowogrodzka 42,
00-695 Warszawa
tel. 502 916 603
kontakt@atelierwarszawa.pl