INTENSYWNA TERAPIA NAWILŻAJĄCO-PRZECIWZMARSZCZKOWA

Zabieg kwasem hialuronowym: nawilżający, przeciwzmarszczkowy

Interesują Cię szybkie i skuteczne zabiegi nawilżające na twarz? Chcesz, aby były to jednocześnie zabiegi przeciwzmarszczkowe – swoiste 2 w 1? Mamy coś dla Ciebie! Przygotowaliśmy innowacyjny zabieg kwasem hialuronowym, który efektywnie usuwa pierwsze oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki.

Czy zabieg nawilżający na twarz daje szybkie efekty?

Na pewno ucieszy Cię wiadomość, iż prezentowany zabieg nawilżający na twarz charakteryzuje się błyskawicznym efektem, za który odpowiadają mikrosfery z cząsteczkami kwasu hialuronowego. Przy kontakcie z wodą zwiększają swoją objętość i wypychają zmarszczki od wewnątrz, mają właściwości wychwytywania wody, a GAG, znajdujące się pomiędzy włóknami kolagenu i elastyny, ograniczają utratę wody.

Co daje zabieg kwasem hialuronowym?

W całokształcie zabieg kwasem hialuronowym regeneruje skórę, redukuje ilość i głębokość zmarszczek, chroni komórki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, wzmacnia skórę oraz modeluje owal twarzy.

Interesuje Cię inny zabieg nawilżający na twarz? Sprawdź intensywnie nawilżający zabieg dla skóry odwodnionej oraz zabieg dotleniająco-nawilżający.