WSZYSTKIE MEZOTERAPIE

SKINSHOOTER

Cena: 290 zł

Skinshooter Mezodoktor CZYLI lifting bez skalpela. Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjny system odmładzania. Celem zabiegu jest dogłębne nawilżenie i dotlenienie skóry, poprawa jej gęstości i elastyczności, pozbycie się obrzęków i zasinień, poprawa owalu twarzy oraz spłycenie zmarszczek. Zabieg rekomendowany dla każdego typu cery. Wysoka koncentracja składników aktywnych czyni używane preparaty – kosmeceutykami. Idealnie skomponowane substancje czynne każdego z 6 rodzajów serum oddziałują bowiem nie tylko na widoczne skutki dysfunkcji skóry, ale przede wszystkim na ich przyczynę. Doskonale łączą swoje pielęgnacyjne i lecznicze właściwości i co najważniejsze – wszystkie zostały przetestowane dermatologicznie uzyskując pozytywne rekomendacje.

AQUASHINE BR 2ml (rewitalizacja i rozjaśnienie)

Cena: 650 zł

Zabieg AQUASHINE BR to dogłębna mezoterapia igłowa przeznaczona dla skóry pozbawionej blasku, z widocznymi przebarwieniami. Preparat AQUASHINE BR to kompozycja nieusieciowanego, całkowicie biodegradowalnego w stężeniu 1,5%, kwasu hialuronowego, kompleksu peptydów oraz składników odżywczych, wśród których znajdziemy 14 witamin, 24 aminokwasy, 8 składników mineralnych oraz koenzymów, a także 5 kwasów nukleinowych. Zawarty w AQUASHINE BR kompleks odżywczy stymuluje procesy naprawcze oraz maksymalizuje proliferację komórkową, dzięki czemu rewitalizuje zmęczoną i przesuszoną skórę, intensywnie ją nawilżając. Pobudza komórki do syntezy kolagenu i elastyny – substancji odpowiadających za napięcie, jędrność i elastyczność skóry. Blokuje proces melanogenezy, czyli powstawania komórek barwnikowych, wobec czego jest świetną profilaktyką przed wakacyjnym słońcem, chroniąc od ryzyka wystąpienia przebarwień.

AQUASHINE BTX (peptydowa terapia skóry)

Cena:650 zł

Prawdziwa alternatywa dla Botoxu! Dzięki innowacyjnym peptydom biomimetycznym, które rozluźniają mięśnie mimiczne bez paraliżowania przewodnictwa nerwowo-mięśniowego oraz zastosowaniu kwasu hialuronowego odpowiadającego za właściwy poziom nawilżenia skóry, zabieg działa wielowymiarowo i wielopłaszczyznowo. W składzie AQUASHINE BTX znajduje się także kompleks 7 peptydów, odpowiadających za prawidłowe odżywienie skóry. Mezoterapia preparatem AQUASHINE BTX zapewnia subtelne wygładzenie zmarszczek, poprawę kolorytu oraz intensywne rozświetlenie skóry.

AQUASHINE SOFT FILER 2ml

Cena: 650 zł

Preparat AQUASHINE SOFT FILER r to połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego w stężeniu 1,5% oraz 55 unikalnych składników odżywczych oraz kompleksu peptydowego. Rekomendowany dla przesuszonej, zmęczonej skóry, z widocznymi oznakami starzenia. Zapewnia silną regenerację i rewitalizację skóry. Zawarty w AQUASHINE SOFT FILER nieusieciowany kwas hialuronowy ma silne działanie nawilżające. W efekcie, skóra staje się napięta i zagęszczona, co widać już po pierwszym zabiegu.

VISCODERM BI 0,8 % (piękna oprawa oczu)

Cena: 350 zł

Piękna oprawa oka. Technologia zastosowana w VISCODERM BI wyróżnia się zawartością bardzo małych cząsteczek kwasu hialuronowego, które idealnie nawilżają cienką i wrażliwą skórę wokół oczu, poprawiając jego kontur oraz spłycając zmarszczki mimiczne. Preparat wskazany do kuracji profilaktycznej i zachowawczej oraz naprawczej. W efekcie skóra staje się wzmocniona, pełna blasku i sprężysta, a cenie pod oczami znacznie się rozjaśniają. .

DR. CYJ HAIL FILLER (peptydowa terapia włosów)

Cena: 650 zł

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ HAIR FILLER to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów
oraz przyspieszający ich odrost. Poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych, włosy stają się odżywione, a ich porost wyraźnie zintensyfikowany. W skład DR.CYJ HAIR FILLER wchodzi opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.
Peptydowa terapia włosów przeznaczona jest zarówno dla kobiet,
jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.
Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach, peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie

FILORGA NCTF 3ml (twarz, szyja, dekolt)

Cena: 450 zł

Zabieg, który zwalcza objawy starzenia, nawilża, ujędrnia i rozświetla skórę, przywracając jej młody wygląd. Znakomicie opracowany skład chemiczny, zapewnia wysoką jakość zabiegów oraz uzyskanie pożądanych efektów. Mezoterapia FILORGA NCTF to terapia w pełni biologiczna – można stosować ją latami bez ryzyka powikłań czy nadużycia – dostarcza skórze wyłącznie naturalne składniki odżywcze, niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania: cząsteczki wolnego kwasu hialuronowego oraz 12 witamin, 23 aminokwasy, 6 koenzymów, 6 minerałów, 5 kwasów nukleinowych i antyoksydant. Przy tak bogatym składzie efekty muszą być spektakularne!

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja inaczej zwana też kontrolowanym mikropeelingiem, to zabieg polegający na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka. Poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się z problemami skórnymi. Ogromną zaletą mikrodermabrazji jest fakt, że jest to zabieg bezbolesny i nieinwazyjny, dzięki czemu nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

Kontakt

Nowogrodzka 42,
00-695 Warszawa
tel. 502 916 603
kontakt@atelierwarszawa.pl