Peeling kwasowy

Jaki peeling kwasowy do twarzy wybrać?

Zapraszamy na peeling kwasowy do twarzy w Atelier Śródmieście w Warszawie. Wykonujemy różne rodzaje peelingów kosmetycznych – ściśle dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientek oraz klientów. Możesz u nas zamówić peeling kwasowy z jednym z wiodących, szeroko wykorzystywanych w kosmetyce kwasów, w tym glikolowym, ferulowym czy mlekowym. Pamiętaj jednak, że dobry peeling do twarzy to nie tylko taki, który ma skuteczne czynniki aktywne. To również taki, który jest dobrany do unikalnej sytuacji klienta (cery, wieku, stylu życia itd.) i powtórzony odpowiednią liczbę razy z odpowiednimi odstępami. Przykładowo peeling kwasowy do twarzy z kwasem glikolowym powinno się powtórzyć 5-8 razy co 10-14 dni, a peeling kwasowy z kwasem askorbinowym 4-6 razy co 7-10 dni.

Dobry peeling do twarzy – rodzaje peelingów kosmetycznych

Wybierz peeling kwasowy z kwasem dopasowanym do problemu, jaki chcesz rozwiązać, np. przebarwień (w tym melasmy), szarej cery, suchej skóry, zmarszczek, oznak fotostarzenia, trądzików. W Atelier Śródmieście w Warszawie dostępne są następujące rodzaje peelingów kosmetycznych:

  • G-peel – peeling kwasowy z kwasem glikolowym,
  • M-peel – peeling kwasowy z kwasem migdałowym,
  • F-peel – peeling kwasowy z kwasem ferulowym,
  • A-peel – peeling kwasowy z kwasem mlekowym,
  • C-Peel – peeling kwasowy z kwasem askorbinowym.

Kliknij interesujący Cię peeling kosmetyczny, aby poznać jego specyfikację, cenę, wskazania do wykonania i zalecaną częstotliwość. Skontaktuj się z nami, żeby zapytać, który rodzaj będzie dobrym peelingiem do twarzy dla Ciebie!