PIELĘGNACJA STÓP I DŁONI

MANICURE

Zadbane dłonie to wizytówka każdego z nas. Manicure to podstawowy zabieg pielęgnacyjny dłoni i paznokci. Polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu, wygładzeniu płytki paznokcia i usunięciu skórek. Najczęściej dopełnieniem zabiegu pielęgnacyjnego jest pomalowanie paznokci na wybrany kolor. W naszej ofercie znajdziesz również manicure japoński oraz manicure hybrydowy.

 

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to niekwestionowany król stylizacji paznokci. Różni się od manicure klasycznego jedynie rodzajem lakieru, który w tym przypadku utwardzamy w lampie LED. Efekt lśniących, zadbanych paznokci utrzymuje się ok 2 tygodnie.

 

MANICURE JAPOŃSKI

Rozdwajające się, łamliwe są bolączką wielu kobiet. Jeśli nie możesz poradzić sobie ze zniszczoną płytką, ratunkiem może okazać się sposób pielęgnacji stosowany przez Japonki. Zasada jest bardzo prosta –intensywne wcieranie w płytkę zielonej pasty. Pasta zawiera substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask różowej perły – krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy A i E.

Najpierw jednak trzeba zmatowić płytkę pilniczkiem, dzięki czemu odsłonięte zostają kanaliki prowadzące w jej głąb, wiec pasta doskonale w nie wnika. Aby ją w nich zatrzymać, należy nanieść i wmasować niewielką ilość specjalnego pudru.

MANICURE

MANIURE BEZ MALOWANIA
50
MANICURE ODBUDOWUJĄCY
55
MANICURE KLASYCZNY + MALOWANIE
65
MANICURE HYBRYDOWY
110
MANICURE JAPOŃSKI
70
MANICURE MĘSKI
50
ZDJĘCIE HYBRYDY + MANICURE
55
OPIŁOWANIE
15

PEDICURE

PEDICURE BEZ MALOWANIA
115
PEDICURE ODBUDOWUJĄCY
125
PEDICURE KLASYCZNY + MALOWANIE
135
PEDICURE HYBRYD0WY
165
PEDICURE JAPOŃSKI
140
PEDICURE MĘSKI
115

STYLIZACJA PAZNOKCI

UTWARDZENIE NATURALNEJ PŁYTKI ŻELEM + MALOWANIE
150
PRZEDŁUŻENIE PAZNOKCI ŻELEM + MALOWANIE
180-200
UZUPEŁNIENIE ŻELEM + MALOWANIE
180-200
ZDJĘCIE ŻELU + MANICURE
80
NAPRAWA PAZNOKCIA ŻELOWEGO
20